Пічки «Буржуйки» для бійців у зоні АТО виготовляють студенти
14:28, 19 листопада

Пічки «Буржуйки» для бійців у зоні АТО виготовляють студенти

Пічки «Буржуйки» для бійців у зоні АТО виготовляють студенти Вінницького технічного університету. У Центрі зварювання технічного університету студенти уже виготовили 12 печей.

Орієнтовна собівартість однієї «буржуйки» від 300 до шестиста гривень. Матеріалів для виготовлення печей не вистачає. Студенти звертаються до вінничан, можливо, у когось на дачі, в селі, в гаражі є порожні, непотрібні балони від скрапленого газу, листи металу чи щось подібне. Довідки за телефоном 097-237-73-20. Якщо в когось є родичі або знайомі в зоні АТО і до них планується виїзд волонтерів – можна звернутись на кафедру технології підвищення зносостійкості Вінницького технічного університету. Там передадуть бійцям буржуйки адресно. Говорить завідувач кафедри технології підвищення зносостійкості Вінницького технічного університету, доктор технічних наук, професор Валерій Савуляк.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.