Анатолій Олійник пропонує розглянути питання про недовіру йому на черговій сесії обласної ради
15:46, 10 грудня

Анатолій Олійник пропонує розглянути питання про недовіру йому на черговій сесії обласної ради

Тим часом голова Вінницької обласної адміністрації Анатолій Олійник пропонує розглянути питання про недовіру йому на черговій сесії обласної ради.

Чи буде винесено це питання на сесію – поки не відомо. 8 грудня голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник взяв участь у засіданні робочої групи з вирішення конфлікту, яку очолив народний депутат України, командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук. Анатолій Олійник переконаний, що потрібно терміново скликати позачергову сесію обласної ради. Головна мета - необхідність врегулювання фінансово-бюджетних питань. Крім того, як розповів активіст Анатолій Банах, під час засідання робочої групи було написано звернення Президенту України Петру Порошенку. Детальніше розповідає Анатолій Банах.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.