Ректор ВНТУ підписав угоду з керівництвом норвезького вишу
18:40, 26 грудня

Ректор ВНТУ підписав угоду з керівництвом норвезького вишу

Ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко під час візиту до Норвегії підписав угоду про активізацію співпраці з керівництвом норвезького вишу Pål Pedersen.

Угода була укладена в місті Бодьо під час конференції «Норвезько-українське співробітництво у сфері освіти і бізнесу». Крім вінницького університету у конференції взяли участь ще 11 українських вишів. Українська делегація мала перемовини щодо подальшої співпраці в галузі освіти між Норвегією та Україною. Нагадаю, вінницький технічний університет є партнером проекту UKRAINE-NORWAY в Україні, який фінансує міністерство закордонних справ Королівства Норвегія. Інститут машинобудування і транспорту вже декілька років бере участь у професійній перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців Збройних Сил України. Перепідготовку на цивільні професії пройшли 6 тисяч українських офіцерів. Говорить ректор Вінницького технічного університету Володимир Грабко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.