Андрій Гижко представив новопризначеного голову Чернівецької РДА
13:59, 08 січня

Андрій Гижко представив новопризначеного голову Чернівецької РДА

Перший заступник голови ОДА Андрій Гижко 5 січня представив новопризначеного голову Чернівецької райдержадміністрації Олега Антонюка.

У своєму виступі Андрій Гижко окреслив пріоритетні напрямки роботи виконавчої влади у 2015 році. Зокрема, йшлося про стан соціально-економічного розвитку області та Чернівецького району та впровадження сучасних технологій енергозбереження, якості освіти у школах. У свою чергу Олег Антонюк подякував за високу довіру, яку йому виявив Президент України та керівництво облдержадміністрації. Однак, того ж дня, близько тридцяти активістів-чернівчан зібралися біля стін Вінницької ОДА з вимогою усунути новопризначеного голову РДА. Як пояснили пікетувальники, - Олег Антонюк - колишній «регіонал», та займаючи посаду голови Могилів-Подільської районної ради він виступав проти революції гідності.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.