На проспекті Космонавтів, 3 листопада, почався монтаж мегаекономних свтильників
15:53, 03 листопада

На проспекті Космонавтів, 3 листопада, почався монтаж мегаекономних свтильників

У Вінниці на проспекті Космонавтів 3 листопада почався монтаж мегаекономних свтильників, що світять в 4 рази яскравіше ніж вже відомі економні ліхтарі на Старомі місті.

« Це останнє ноу-хау в сфері вуличного освітлення» - повідомив один із монтажників.За його словами на опорі буде всього три мініатюрні світодіодні ліхтарі з лінзами. Потік світла з них доволі потужний і нагадує білий день. Водночас, ця система споживає мінімум енергії та є на сьогодні кращою в Україні. Усі проводи будуть сховані під землю, аби створювати ще більш естетичний вигляд проспекту Космонавтів після реконструкції. Розповідає директор департаменту капітального будівництва Вінницької міськради Михайло Мирончук.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.