Експерти з усієї України обговорили у Вінниці шляхи зниження витрат на освітлення в містах
13:03, 22 червня

Експерти з усієї України обговорили у Вінниці шляхи зниження витрат на освітлення в містах

У роботі семінару взяли участь перший заступник голови Вінницької обласної адміністрації Андрій Гижко, представники Асоціації ділового партнерства та співробітництва «Світло України», представник Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО Володимир Дебой, член-кореспондент Національної Академії управління при президентові України, кандидат технічних наук Віктор Сорокін.

Також до участі в семінарі були запрошені представники виробників світлотехнічного обладнання, експерти з питань енергозбереження та світлодіодного освітлення. На семінарі обговорили питання закупівлі світлотехнічного обладнання, заходи щодо зниження витрат на міське та промислове освітлення, залучення фінансування від іноземних екологічних фондів та вдосконалення дорожнього освітлення. Експерти відзначили, що енерговитрати на освітлення в європейських країнах складають 19%. Тому, для України як ніколи актуальним є створення освітлювальних технологій, які забезпечують не тільки високу якість освітлення, а й збереження енергії і зменшення шкідливих викидів

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.