У Вінниці провели військово-патріотичну акцію «Я захищу Україну»
15:28, 06 липня

У Вінниці провели військово-патріотичну акцію «Я захищу Україну»

Відбулася вона 5 липня на набережній Рошен. Організував її обласний військовий комісаріат. Протягом 4 годин на набережній виконували патріотичні пісні, грав військовий оркестр. У акції взяли участь представники Нацгвардії, Повітряних сил, Військово-морських сил тощо.

Вінничани могли прочитати інформацію про службу в армії за контрактом, могли збирати та розбирати автомат Калашникова. Як повідомив офіцер відділу комплектування та призову Вінницького обласного військового комісаріату капітан Дозорець, контрактна служба має безліч переваг. Це і високий рівень зарплати, безкоштовне лікування, можливість отримати власне житло. Незважаючи на це, останнім часом в Україні поменшало охочих служити за контрактом. Через це можливою є 7 хвиля мобілізації. Аби її не відбулось, у Вінницькій області, зокрема, ще 94 людини мають виявити бажання піти на контрактну службу.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.