Закінчився призов на строкову військову службу
16:44, 07 липня

Закінчився призов на строкову військову службу

Військовий комісаріат області поінформував на прес-конференції журналістів про результати своєї роботи щодо призову на військову службу юнаків. У військові частини для проходження служби направлено 830 новобранців, тобто завдання, яке довели області, виконано на сто відсотків.

У зв’язку з тим, що змінюються принципи комплектування Збройних Сил через поступовий перехід до професійної армії, першочергова перевага надавалась залученню громадян до служби за контрактом, мінімальний термін якого три роки. Завдання до військкомату доводили поквартально. Так, скажімо, в першому кварталі до частин мали вирушити 830 військовиків-контрактників, однак договір уклали тільки 687 осіб. У другому кварталі замість передбачених 680 контрактників уніформу одягнуть 586 осіб. Загалом за півріччя показник виконання завдання склав 84 відсотки. Слід сказати, що на загальноукраїнському тлі Вінниччина виглядає порівняно непогано, займаючи сьоме місце. Що стосується різних адміністративно-територіальних одиниць області, то відсоток виконання завдання в них по залученню на службу контрактників дуже контрастний і може відрізнятися в кілька разів. Говорить військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький:

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.