Американці навчають вінницьких військовослужбовців організації безпеки аеродромів
15:23, 22 липня

Американці навчають вінницьких військовослужбовців організації безпеки аеродромів

Американці навчають вінницьких військовослужбовців організації безпеки аеродромів під час терористичних загроз. 21 липня у Старокостянтинові Хмельницької області, на аеродромі   бригади тактичної авіації група американських інструкторів провели з українськими військовослужбовцями практичне заняття із затримання, обеззброєння і безпечного конвоювання порушника периметру військового летовища

. «Практичні заняття тривають в рамках десятиденних україно-американських курсів з організації безпеки аеродромів під час виникнення терористичних загроз різного рівня», - повідомив заступник начальника штабу бригади тактичної авіації майор Олег Поліщук. Теоретичні та практичні заняття проводять майже півтора десятка офіцерів, сержантів та рядового складу з авіаційної бази Повітряних Сил США, яка дислокується у Каліфорнії. З української сторони у курсах беруть участь заступники начальники штабів авіаційних полків і бригад, начальники відділів служби військ Повітряних командувань та Командування Повітряних Сил ЗС України.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.