Захисник Батьківщини опинився в дисциплінарному батальйоні
17:38, 05 серпня

Захисник Батьківщини опинився в дисциплінарному батальйоні

Здавалось, властива Радянській армії дідівщина нарешті відійшла в минуле. Однак не відійшли в минуле так звані нестатутні взаємини, коли солдати з’ясовують стосунки навкулачки. Одне з таких кримінальних проваджень нещодавно розглянуто Вінницьким міським судом. Як розповідають матеріали справи, конфліктна ситуація була загалом дріб’язковою.

У військовій частині, що знаходилася у Вінниці на вулиці Некрасова, оголосили загальне шикування. Солдати вишикувались вчасно, але всі змушені були стояти й чекати, поки своє місце займе їхній товариш по зброї, який не поспішав. Коли той нарешті з’явився, один із солдатів зробив йому зауваження. І відразу ж поплатився, бо отримав удар кулаком в обличчя, після якого залишився добрячий синець. Якщо для радянських Збройних Сил випадок був би банальним і не потягнув би жодних наслідків, то тепер подібне вважається неприпустимим. Кримінальне провадження закінчилось у Вінницькому міському суді: винуватця засуджено до шести місяців дисциплінарного батальйону. Там він точно на шикування не запізнюватиметься.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.