В Україні трохи більше ніж за місяць почнеться строковий призов на службу в армію
17:09, 26 серпня

В Україні трохи більше ніж за місяць почнеться строковий призов на службу в армію

Строковий призов в армію буде проходити   з 1 жовтня до 30 листопада. Як повідомляють у Генеральному штабі, повістку отримають молоді люди від 20 до 27 років. Строковиків обіцяють не відправляти у зону АТО. Відомо, що масштаб призову буде значно меншим , ніж під час часткової мобілізації. За законодавством на службу призиватимуть юнаків віком від 20 до 27 років.

Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію, але на добровільній основі. Солдати служать в армії 18 місяців, молоді люди з вищою освітою - 12 місяців. До слова, цього року Рада змінила правила призову на службу в армію. Так, з лютого цього року президент своїм указом може сам визначати терміни призову на строкову службу.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.