Вінниччина цього року зекономила 64 мільйони гривень
20:42, 11 жовтня

Вінниччина цього року зекономила 64 мільйони гривень

Вінниччина цього року зекономила 64 мільйони гривень завдяки системі електронних торгів. Про це на прес-конференції розповіла заступник директора департаменту регіонального економічного розвитку обласної адміністрації Надія Насіковська. За її словами, Вінницька область входить до п’ятірки областей-лідерів, які провели найбільшу кількість торгів через систему ProZorro(прозоро).

На 1 жовтня на Вінниччині провели 8 з половиною тисяч електронних торгів. За словами Надії Насіковської, з травня цього року структурні підрозділи обласної державної адміністрації провели 52 електронні закупівлі. В основному,  закупівлі стосувалися канцелярських товарів. Загалом тільки у департаментах обласної адміністрації економія коштів за рахунок електронних торгів склала понад 103 тисячі гривень. При закупівлі канцтоварів економія сягає 50%, при закупівлі поліграфічної продукції – до  48 %, побутової хімії —  до 47 %, продуктів харчування —  до 39 %. Для прикладу, заклади охорони здоров’я Вінниччини здійснили 63% від всіх закупівель і зекономили понад 5 мільйонів гривень. Надія Насіковська зазначила, що регулярно проводяться семінари та тренінги, де навчають працювати у системі електронних торгів.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.