Комунальники готуються розчищати дороги від снігу
20:00, 13 жовтня

Комунальники готуються розчищати дороги від снігу

У зв’язку із значним погіршенням погодних умов у Вінниці, комунальники готуються розчищати дороги від снігу та посипати їх протиожеледною сумішшю. Вже закуплено більше 12 тисяч тон протиожеледних матеріалів на зиму, а необхідна техніка пройшла технічне обслуговування. Щоправда, поки що необхідності у задіянні спеціальної техніки немає

адже найближчими днями очікується лише мокрий сніг, який переходитиме у дощ. За даними департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради,для Вінниці вже закуплено понад 9 тисяч тон солі та понад 3 тисячі тон відсіву. Біля зупинок «Вінницьке шляхове управління» встановило 30 нових жовтих ящиків з піском та сіллю для посипання тротуарів. Найближчим часом ще десять ящиків поставлять біля зупинок по вулиці Пирогова, від «Урожаю» до «Електромережі». Детальніше розповідає директор департаменту міського господарства вінницької міської ради Григорій Пурдик.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.