Про те як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені говорили у Вінниці на семінарі
20:16, 13 жовтня

Про те як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені говорили у Вінниці на семінарі

Про житлові субсидії розповіла експерт із питань соціального захисту, консультант Світового Банку, Валентина Войтенко. Вона підкреслила, що субсидії повертати не потрібно і їх отримання не змінює форму власності житла. Для отримання субсидії необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи, а призначається субсидія на рік, а не на півроку як раніше.

Згідно з рішенням уряду від 8 вересня цього року до доходу не зараховується вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації; суми, які виплачують в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням трудових обов’язків. Також вона повідомила, що на комунальних платежах можна економити від 40% до 70% за рахунок утеплення будинку. А ось енергозберігаючі лампочки і датчики руху здатні на 70% скоротити витрати на електроенергію. Також зекономлять домашній бюджет ощадливе використання води та правильне користування побутовими приладами.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.