Уряд дозволив українцям сплачувати за теплопостачання у розстрочку
19:45, 25 жовтня

Уряд дозволив українцям сплачувати за теплопостачання у розстрочку

Уряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за послуги з теплопостачання рівними частинами протягом року. У споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту 50% – доплатити влітку.

Таке рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України. Родині варто звернутися з письмовою заявою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду тепло-комунальне підприємство виставлятиме рахунок у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу. Решту суми споживач оплатить протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.