У Могилеві-Подільському на Вінниччині відкрили Меморіал пам’яті загиблим героям-прикордонникам
19:13, 14 листопада

У Могилеві-Подільському на Вінниччині відкрили Меморіал пам’яті загиблим героям-прикордонникам

Меморіал розташований на території військового містечка Могилів-Подільського прикордонного загону. На триметровій гранітній стелі закарбували імена сімох прикордонників, які загинули на сході країни, захищаючи територіальну цілісність і державний суверенітет нашої держави. Це Герой України В’ячеслав Семенов

 прикордонники Олександр Дзюбелюк, Володимир Блажко, Ігор Присяжнюк, Віктор Соколовський, Олег Глущак, Павло Дмитренко. Меморіал пам’яті загиблим героям-прикордонникам у Могилеві-Подільському нагадуватиме нам, якою дорогою ціною Україні дістається мир. Присутній на відкритті Меморіалу Голова Державної прикордонної служби України, генерал-полковник Віктор Назаренко повідомив, що у зоні АТО побували 16 тисяч охоронців кордону, 67 з них - загинули. Говорить вдова Героя України В’ячеслава Семенова, Тамара Антонівна.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.