У Вінниці з робочою поїздкою перебувала Альона Бабак
21:25, 01 грудня

У Вінниці з робочою поїздкою перебувала Альона Бабак

У Вінниці з робочою поїздкою перебувала заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Альона Бабак. Зустрічі були заплановані так, аби найбільша кількість представників ОСББ і органів місцевої влади змогли обговорити проблеми, які роками накопичувалися в житлово-комунальному господарстві.

У вступному зверненні до учасників зустрічі Альона Бабак зазначила, що Вінниччина – в числі лідерів, які запроваджують програми енергоефективності та ділового підходу до управління житловим фондом. За її словами у Вінниці створено 400 ОСББ і кількість таких об’єднань з кожним роком збільшується. Також народний депутат зазначила, що державна програма «теплих кредитів», яка відшкодовує 35% вартості заходів з утеплення будинків, популярна серед українців мешканців . Цього  року цією програмою скористалися 500 ОСББ та 2 тисячі приватних домогосподарств. Що ж таке насправді об»єднання співвласників та які існують підводні течії розповіла Альона Бабак.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.