6 грудня - День Збройних сил України
18:40, 05 грудня

6 грудня - День Збройних сил України

Відзначається щорічно -  в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України». Щороку українська армія міцнішає. Так ,зокрема, 1 та 2 грудня на Херсонщині , під час навчань Повітряних Сил Збройних Сил України було успішно випробувано відновлену та модернізовану техніку та озброєння протиповітряної оборони.

З метою набуття бойового досвіду з застосування зенітних керованих ракет, у рамках проведення випробувань, бойові обслуги підрозділів зенітних ракетних військ відпрацювали практичні завдання. Відбувались бойові та імітовані пуски зенітних керованих ракет по повітряних цілях, безпілотних літальних апаратах, котрі імітували політ крилатої ракети. Для забезпечення проведення практичної фази випробувань були вжиті усі заходи безпеки. Повітряні стрільби проходили виключно у повітряному просторі України над відкритим морем з суворим дотриманням усіх норм міжнародного права. Детальніше розповів в екслюзивному інтерв'ю  начальник прес-центру Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Роман Юрчило.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.