У Вінниці на вулиці Довженка, 83 запрацювало Лівобережне відділення поліції
21:11, 06 грудня

У Вінниці на вулиці Довженка, 83 запрацювало Лівобережне відділення поліції

Лівобережне відділення розмістилося в приміщенні колишнього Староміського відділу міліції. Тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрій Педос перевірив готовність відділення до роботи, оглянув приміщення та кабінети, в яких працюватимуть слідчі, дільничні інспектори, оперативники.

А в районах Вінниччини найближчим часом запрацює «ЦУНамі», тобто групи швидкого реагування. Скорочено - ГеШееРи. Ці групи будуть виїжджати на всі виклики по 102, а систему «ЦУНамі»поширять на райони. Досі вона обробляла виклики тільки у Вінниці й спрямовувала їх патрульним. Тепер і в районах проігнорувати сигнал або приховати від реєстрації злочин можливості не буде.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.