Мерія Ладижина має повернути жителям близько 4 мільйонів гривень
21:23, 06 грудня

Мерія Ладижина має повернути жителям близько 4 мільйонів гривень

Житель Ладижина Юрій Куленко вимагає у Ладижинської міської ради повернути ошуканим людям понад 4 мільйони гривень. 22 жовтня 2014 року Ладижинська міська рада прийняла рішення згідно з яким на обслуговування житлового фонду у Ладижині встановлювалися нові тарифи.

Юрист Юрій Куленко звертається до Ладижинського міського суду з проханням відмінити дане рішення як неправомірне. 8 грудня 2015 року Ладижинський міській суд відміняє дане рішення Ладижинської міськради. Вінницький апеляційний суд, до якого звернулася мерія Ладижина, 1 березня 2016 року залишає у силі рішення суду першої інстанції. Згідно з цим рішенням мерія Ладижина має повернути жителям близько 4 мільйонів гривень неправомірно нарахованої квартплати. Тобто фактично з жовтня 2014 року до березня 2016 року жителі Ладижина платили квартплату за завищеними цінами.
«Житловий фонд Ладижина -302 тисячі квадратних метрів. Помножуємо перераховану квартплату на 15 місяців і отримуємо понад 4 млн гривень , які люди переплатили. Але замість того щоб людям повернути кошти міська рада Ладижина приймає нове рішення, знову ж таки з завищеною квартплатою. Окрім цього, за фактом обрахування жителів міста порушено кримінальне впровадження. Ревізія також виявила багато фактів порушення. На нове рішення Лажинської міськради я знову подав у суд», - розповів Юрій Куленко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.