У Вінниці відзвітували про завершальний етап акції «Децентралізаційний марафон»
18:37, 09 грудня

У Вінниці відзвітували про завершальний етап акції «Децентралізаційний марафон»

Нагадаю, його організатори з червня по грудень цього року відвідали до 1000 територіальних громад в Україні. Серед них – 50 у Вінницькій області. Круглий стіл на тему децентралізації відбувся 8 грудня у залі засідань Вінницької міської ради.

Зі слів виконавчого директора вінницького регіонального відділення «Асоціації міст України» Владислава Філатова, організатори марафону відвідали 26 районів області, де роз'яснювали громадянам що таке децентралізація. З запланованих до відвідування 50 територіальних громад, було відпрацьовано 44. Це ті об’єднання, які за рахунок власної ініціативи взяли контроль над бюджетом селищних або міських рад , ремонтуючи дороги, утеплюючи дитячі садочки. Для прикладу головуючі круглого столу навели цифри зростання бюджету Калинівської об’єднаної територіальної громади. У 2014 році її бюджет був 20 мільйонів гривень, а у 2016 очікується у сумі до 90 мільйонів гривень. Та попри очевидну позитивну статистику, в області все ще є супротив жителів щодо об»єднання громад. Гальмують його і деякі чиновники, які бояться втратити свої посади. З іншого- інтелігенція та активні громадяни через брак інформації називають «децентралізацію» «геноцидом села», пояснює Владислав Філатов. На завершення круглого столу Владислав Філатов вручив переможцям конкурсу найкращих журналістських робіт з висвітлення «Децентралізаційного марафону» дипломи Асоціації міст України.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.