У Вінниці два дні працювала академія НАТО
18:40, 09 грудня

У Вінниці два дні працювала академія НАТО

Відкрили її 8 грудня у приміщенні Вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва. На заході обговорювали досвід НАТО щодо побудови миру, а основним гаслом заходу було «Встановлення довіри для України:досвід НАТО у примиренні через інформування та діалог». У роботі академії взяли участь представники дипломатичних установ, експерти в сфері міжнародних відносин та безпекової політики.

Серед доповідачів були: заступник посла США в Україні Джордж Кент, асоційований науковий співробітник і колишній керівник Програми по Росії та Євразії Королівського інституту міжнародних відносин Джеймс Шерр, директор Центру геополітичних досліджень Чорноморського регіону Ніка Чітадзе, аналітик із зовнішньої та безпекової політики Українського незалежного центру політичних досліджень Віталій Мартинюк та інші. Метою цього заходу було виробити стратегію для започаткування дискусії та для якісно нових підходів до вирішення конфлікту на сході України. Не оминули увагою Мінські Домовленості та анексований Крим. Учасники активно обговорювали принципи регіональної стратегії безпеки після кризи 2014року, були розроблені практичні рекомендації для врегулювання конфлікту та активізації процесу примирення в Україні. Про значення України для Росії та про роль нашої країни для європейської безпеки розповів директор Центру геополітичних досліджень Чорноморського регіону Ніка Чітадзе.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.