11 грудня в Україні завершилися перші вибори в об'єднаних територіальних громадах
16:22, 12 грудня

11 грудня в Україні завершилися перші вибори в об'єднаних територіальних громадах

Вибори відбулися у 41 громаді у 13 областях.Найвища явка на виборах в об’єднаних територіальних громадах була зафіксована у Волинській, Рівненській та Вінницькій областях. У Вінницькій області явка виборців становила 61%. Імена нових очільників 7ми територіальних громад Вінниччини стали відомі 12 грудня.

Попередні результати голосування на зустрічі з журналістами оприлюднив перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко. Так, головою Джулинської територіальної громади став Петро Швець, Сокиринецької – Лариса Мельничук, Дашівської – Сергій Тітаренко. Перемогу на виборах у Ковалівській територіальній громаді здобув Віктор Верховод, Райгородській – Костянтин Махиння, Мельниківській – Олександр Лесько. Шпиківську громаду очолюватиме Микола Крисько. Шестеро із семи обраних голів – самовисуванці, лише Сергій Тітаренко представляє Блок Петра Порошенка. За словами Андрія Гижка, найрозповсюдженішими порушеннями на виборчих дільницях стали видача бюлетенів без паспортів, а також агітація за того чи іншого кандидата. Наступні вибори голів 10 об»єднаних територіальних громад на Вінниччині відбудуться 18 грудня.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.