23 грудня цього року відбудеться сесія міської ради, на якій розглянуть бюджет
16:12, 14 грудня

23 грудня цього року відбудеться сесія міської ради, на якій розглянуть бюджет

23 грудня цього року відбудеться сесія Вінницької міської ради, на якій розглянуть бюджет Вінниці на 2017 рік. 12 грудня проект бюджету було представлено на засіданні виконкому Вінницької міської ради, а 13 грудня у залі засідань Вінницької міської ради відбулися громадські слухання щодо головного фінансового документа Вінниці.

Втім, можна сказати, що громадські слухання було зірвано. Декілька людей на слуханнях поводились агресивно . Які цілі переслідували ці особи, залишається здогадуватись, але частина доповідачів не змогла виступити, а громадяни, відповідно, поставити їм свої питання. Із запланованих доповідачів змогли виступити директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян та директор департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталія Луценко. Пані Наталія відзначила , що у 2017 році доходи міського бюджету зростуть на 31%. У видатки міського бюджету закладено збільшення коштів на харчування у дитячих садочках на 20 %, відкриття додаткових класів у школах. Передбачені кошти на придбання сучасного обладнання, забезпечення хворих на артеріальну гіпертензію необхідними гіпертензивними ліками за пільговими рецептами тощо. Директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян зазначив, що Вінниця за останній рік стала більш привабливою для інвестицій.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.