Вінницька делегація перебуває у Лодзинському воєводстві Республіки Польща
16:18, 14 грудня

Вінницька делегація перебуває у Лодзинському воєводстві Республіки Польща

У складі делегації – заступник голови Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська, депутат Вінницької обласної ради Григорій Зозуля, представники апарату обласної ради . У Лодзинському воєводстві вінничани вивчають досвід об»єднаних громад. Зокрема, відвідали школи та лікарні воєводства, спілкувалися з керівництвом воєводства щодо децентралізації.

«Всерйоз за децентралізацію поляки взялися на початку 90-х. Реформа активно почала втілюватися після падіння соціалістичної системи. Поступово з 90-го і по 98-й сформувалася трирівнева система незалежного самоврядування. А саме – гміна (територіальна громада) – повіт – воєводство. Схожу структуру пропонують і Україні. Зокрема, громаду – район –область. Реформування в Польщі привнесло найбільші зміни саме на найнижчому рівні – рівні гмін (в Україні ми розуміємо територіальні громади). Місцеве самоврядування таким чином отримало реальне право здійснювати управління та розпорядження своїми власними ресурсами, отримало додаткові повноваження і більшу відповідальність»- повідомив Григорій Зозуля

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.