На Вінниччині створять опікунську раду
20:55, 15 грудня

На Вінниччині створять опікунську раду

До її  складу  увійдуть представники різних організацій, а допомагатиме така рада  важкохворим дітям. Таку раду буде створено у рамках  проекту громадської організації  «Вінницька асоціація медиків». Проект називається  «Разом дбаємо про важкохворих дітей».

14 грудня голова громадської організації «Вінницька асоціація медиків» Руслана Харковенко організувала у Вінниці круглий стіл, на якому обговорили розвиток паліативної та хоспісної допомоги на Вінниччині. На заході його організатори зазначили, що паліативна допомога надається не лише невиліковно хворому пацієнту, але й членам його родини,  особливо   коли смертельно хворими є діти. Начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню обласного департаменту охорони здоров’я Тетяна Бондаренко окреслила на круглому столі  концепцію розвитку паліативної допомоги на Вінниччині.  Якраз одним з її аспектів і є створення опікунської ради, яка об»єднає представників різних організацій з метою допомоги важкохворим пацієнтам.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.