Раїсу Панасюк призначили урядовою уповноваженою з прав людей з інвалідністю
21:00, 15 грудня

Раїсу Панасюк призначили урядовою уповноваженою з прав людей з інвалідністю

Уряд на своєму засіданні 14 грудня ухвалив рішення про призначення вінницької активістки , голови громадської організації «Гармонія» Раїси Панасюк урядовою уповноваженою з прав людей з інвалідністю. Ініціатор рішення -  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

« Свого часу ми разом багато зробили на місцевому рівні для того, щоб життя людей з інвалідністю стало комфортнішим. Я радію, що тепер Рая може опікуватися цим питанням на рівні країни. Вважаю, що результат ми побачимо дуже скоро», – написав Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook. В обов’язки Раїси Панасюк буде входити робота з міністерствами в напрямку захисту людей з інвалідністю, напрацювання відповідних нормативно-правових актів та участь у засіданнях уряду і профільних міністерств. Говорить Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.