Завершилася серія тренінгів-семінарі «Створюємо світ без бар'єрів»
18:52, 16 грудня

Завершилася серія тренінгів-семінарі «Створюємо світ без бар'єрів»

У Вінниці завершилася серія тренінгів-семінарів у рамках програми «Створюємо світ без бар'єрів». Підсумки тренінгів підбивали 16 грудня у вінницькому готелі «Франція».

Участь у семінарах брали представники районів області, а основна мета цих тренінгів була спрямована на те, щоб зробити інфраструктуру районів Вінниччини та послуги, які надають державні структури у районах доступними для людей з інвалідністю. Ці тренінги організувала громадська організація «Гармонія» і проходили вони на базі «Гармонії» за адресою Вінниченка,5. Учасниками семінарів були працівники районних управлінь соціального захисту, центрів соціального обслуговування, соціальних служб тощо. Як підсумок – на завершення тренінгів створено команди у районах області для подальшої взаємодії на місцях, основна робота яких зробити доступність у районах для людей з інвалідністю звичайним явищем. В екслюзивному інтерв»ю про форум нам розповіла представниця громадської організації «Гармонія» Сюзанна Жуковська. За словами голови Вінницької обласної адміністрації Валерія Коровія з державного фонду регіонального розвитку наступного року до бюджету області надійде за планом 300 мільйонів гривень, тобто вдвічі більше ніж у 2016 році. Частину цих коштів спрямують на доступність інфраструктури в області для людей з інвалідністю.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.