У Вінницькій області припинила роботу Патронажна служба Товариства Червоного Хреста України
19:09, 16 грудня

У Вінницькій області припинила роботу Патронажна служба Товариства Червоного Хреста України

15 грудня у Вінницькій області припинила роботу Патронажна служба Товариства Червоного Хреста України. У зв’язку з припиненням фінансування служби  Міністерством  охорони здоров’я, на Вінниччині скорочено 114 патронажних сестер Червоного Хреста, які опікувались одинокими людьми похилого віку.

То ж тепер без опіки залишились 3000 одиноких стареньких людей. Понад 20% підопічних є лежачими, які потребують догляду. Нагадаю, у 2016 році на заробітну плату патронажних сестер Червоного Хреста у Вінницькій області державний бюджет виділив 2 мільйона 875 тисяч гривень. Патронажні сестри надавали підопічним матеріальну допомогу: продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, взуттям, ліками. Крім медичної допомоги, патронажні сестри здійснювали індивідуальний догляд за хворими, вирішували питання, пов’язані з наданням побутових послуг, організацією консультацій лікарів, облаштуванням пацієнтів до будинків-інтернатів. Говорить регіональний спеціаліст з інформаційної діяльності Товариства Червоного Хреста України Юлія Рудакова.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.