До Дня Святого Миколая Вінницька міська рада привітала дітей-сиріт
20:42, 19 грудня

До Дня Святого Миколая Вінницька міська рада привітала дітей-сиріт

До Дня Святого Миколая Вінницька міська рада привітала дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для дітей 19 грудня в актовій залі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва відбувся концерт, на якому діти отримали матеріальну допомогу та солодкі подарунки від міської влади. 

Міській голова Вінниці Сергій Моргунов вручив сертифікат на суму 3000 гривень дитячому об'єднанню «Повір у себе» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. Дітей також привітала Вінницька міська молодіжна громадська організація «Союз старшокласників «Лідер», яка приготувала дітворі власні подарунки. У Вінниці проживає більше 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Говорить вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.