Сергій Моргунов та Олексій Порошенко перевірили результати модернізації дитячого садочка №77
19:26, 21 грудня

Сергій Моргунов та Олексій Порошенко перевірили результати модернізації дитячого садочка №77

Міській голова Вінниці Сергій Моргунов та депутат Верховної Ради України Олексій Порошенко перевірили результати модернізації дитячого садочка №77 та міської клінічної лікарні №1 у Вінниці.

 Цього року із державного бюджету України за сприяння Олексія Порошенка було виділено майже 7 мільйонів гривень для модернізації систем енергозбереження. За ці гроші модернізували систему теплозабезпечення дошкільного закладу. Середню температуру у будівлі вдалося підняти до 27 градусів, при цьому використання теплоенергії зменшилось майже втричі. Також Сергій Моргунов та Олексій Порошенковідвідали міську клінічну лікарню №1 і подивилися відремонтовані за гроші міського бюджету відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Можна сказати, що вінницькі лікарі отримали одну з кращих операційних в Україні, де можна робити надскладні відкриті операції на серці .Модернізація такої операційної коштує близько 30 мільйонів гривень. Олексій Порошенко підкреслив, що важливо продовжувати модернізацію соціально значимих об’єктів і пообіцяв сприяти у реалізації подібних проектів. Про це повідомляє вінницька прес-служба Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.