У краєзнавчому музеї відкрилась виставка з нагоди 1050-річчя Хрещення Польщі
19:29, 21 грудня

У краєзнавчому музеї відкрилась виставка з нагоди 1050-річчя Хрещення Польщі

У Вінниці 21 грудня в обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка з нагоди 1050-річчя Хрещення Польщі. Виставка підготовлена Консульством Республіки Польща у Вінниці і збагачена мультимедійними елементами. Творці виставки представили причини, перебіг і значення християнізації польських земель, яка почалась в 966 році хрещенням князя Мєшка І.

Виставка складається з двох елементів – графічних планш і мобільного додатку, як путівника . Додаток має елементи аудіо, який допоможе особам з вадами зору також ознайомитись з виставкою. Зокрема, на кожному стенді є декілька спальних кодів, котрі може зчитувати будь-яке сканувальне обладнання, зокрема фотокамера мобільного телефону. Окрім текстів на стендах розміщені зображення та є аудіо звук. Виставка була підготована у місті Гнєзно та перекладена українською Консульством. Як зазначив віце-консул генерального консульства Польщі у Вінниці Войцех Мрозовський, такі вставки сприяють порозумінню та укріпленню дружби між двома країнами.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.