Фіналіст телевізійного проекту «Х-фактор» гурт Hypnotunez дасть концерт у Вінниці
19:32, 21 грудня

Фіналіст телевізійного проекту «Х-фактор» гурт Hypnotunez дасть концерт у Вінниці

22 грудня музиканти виступлять на сцені вінницької філармонії. Колектив створений три роки тому. У перекладі назва гурту «Гіпнотюнс» означає «гіпнотична мелодія». В репертуарі музикантів – джаз, свінг і панк-рок. Об’єднавши декілька музичних напрямків, гурт виробив власний стиль під назвою шаут-свінг.

Також свою музику колектив позиціонує як джаз-панк. За три роки існування гурт вже встиг виступити на декількох фестивалях та з окремими концертами в різних містах України і за кордоном, а цього року випустив перший повноцінний альбом «Shout. Dark&Mysterious». На всеукраїнському рівні про вінницьких музикантів заговорили під час вокального шоу «Х-Фактор», до якого хлопці потрапили завдяки «золотій кнопці»  Юлії Саніної. Говорить художній керівник вінницької філармонії Леся Смішко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.