20 грудня відбулось наймасовіше виконання «Щедрика» у центрі Вінниці
19:34, 21 грудня

20 грудня відбулось наймасовіше виконання «Щедрика» у центрі Вінниці

Три сотні дітей, молоді та дорослих зібрались біля торговельного центру «Скай парк» поблизу вінницької вежі щоб послухати та поспівати всесвітньовідому різдвяну мелодію на честь сторіччя з моменту першого хорового виконання «Щедрика». Нагадаю, у 1916 році цю пісню представив хор Київського університету імені Святого Володимира під керівництвом Олександра Кошиця.

«Щедрик» у Вінниці співали хорові колективи та співочі ансамблі Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, педагогічного університету , Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича, капели кількох церков тощо. Ще не раз пролунають відомі дзвінкі переливи в ці святкові дні, як на теренах України, так і далеко за її межами, адже «Щедрик» став неодмінним атрибутом Різдва в багатьох країнах світу.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.