23 грудня затвердять бюджет Вінниці на 2017 рік
18:38, 22 грудня

23 грудня затвердять бюджет Вінниці на 2017 рік

23 грудня на сесії Вінницької міської ради депутати затвердять бюджет Вінниці на 2017 рік. Це буде третій бюджет, сформований в умовах фінансової децентралізації. Проте, він має свої особливості. Загальноосвітні навчальні заклади тепер фінансуватимуть з міського бюджету, а не за рахунок освітньої субвенції.

З бюджету міста в 2017 році будуть оплачувати енергоносії та комунальні послуги медичних закладів. Решта видатків на утримання закладів охорони здоров’я, як і раніше, фінансувати за рахунок медичної субвенції.Доходи бюджету Вінниці на 2017 рік сформовано в обсязі 3 мільярди 803 мільйони гривень. Зокрема від податку на доходи фізичних осіб міська казна планує отримати 1 мільярд 64 мільйони гривень. Від акцизного податку – 182 мільйони гривень. У вигляді плати за землю – 181 мільйон, від податку на нерухоме майно – 47 мільйонів гривень. Повідомила директор департаменту фінансів Наталія Луценко.Видатки бюджету планують затвердити в сумі 3 мільярди 794 мільйонів гривень. Зокрема на утримання і функціонування транспорту в бюджеті заплановано майже 75 мільйонів гривень. Це пов’язано з тим, що держава не компенсує перевезення пільгових категорій, тому у 2017 році міський бюджет витратить 54 мільйони власних надходжень і частково профінансує транспортну компанію.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.