У Вінниці 21 грудня презентували унікальний терморегулятор «Розумне тепло»
19:04, 22 грудня

У Вінниці 21 грудня презентували унікальний терморегулятор «Розумне тепло»

Презентація відбулася у приміщенні товариства «Промавтоматика» за адресою Хмельницьке шосе 145. Це перший терморегулятор українського виробництва, застосування якого дасть змогу економити значні кошти на опаленні житла.

Пристрій потрібно підключити до газового котла і вказати часовий проміжок, в який потрібно нагріти приміщення до максимально комфортної температури. Таким чином, доки власник житла буде працювати, терморегулятор відімкне котел . Основні функції приладу «Режим енергозбереження», а також функція «Кольорові сни». Вона передбачає зниження температури в приміщенні на 3 градуси, для максимально комфортного сну. За підрахунками аналітиків встановлення таких терморегуляторів у Вінницькій області допоможе економити за один опалювальний сезон до 50 мільйонів гривень. Зараз терморегулятор активно тестують і вже з наступного року планується його вихід на український ринок. Розповідає генеральний директор «Промавтоматика» Михайло Гальчук.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.