У Вінницькій області роботу шукають 2475 безробітних учасників АТО
19:09, 22 грудня

У Вінницькій області роботу шукають 2475 безробітних учасників АТО

Поряд з тим цього року понад 32 тисячі вінничан знайшли роботу через центри зайнятості. Це 43% від усіх, хто цього року звернувся за допомогою до служби зайнятості. Нині на обліку у вінницькій обласній службі зайнятості зареєстровано 19 тисяч безробітних та 952 вакансії. На кожне вільне робоче місце цього року в області претендувало, у середньому, 20 безробітних.

Події останніх років породили нові та надзвичайно важкі категорії безробітних – це вимушено-переміщені особи та демобілізовані учасники АТО. З початку конфлікту на Сході України та окупації Криму до вінницької обласної служби зайнятості звернулись1603 внутрішньо-переміщених осіб та 4044 військовослужбовців, з них працевлаштовані 1290 осіб. Говорить виконуюча обов’язки директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.