Коливання температури вдень та вночі призводять до ламкості криги
19:15, 22 грудня

Коливання температури вдень та вночі призводять до ламкості криги

Рятувальники закликають громадян бути уважними під час перебування на льоду. Радіо «Місто над Бугом» нагадує, як необхідно діяти, якщо Ви провалилися під кригу. Після потрапляння у воду, необхідно широко розставити руки по краях льодового пролому. Без різких рухів вибирайтесь на лід. Використовуйте власне тіло, щоб воно займало якнайбільшу площу льодового покриву.

Вибравшись із пролому, відповзіть в той бік, яким рухались, адже там міцність льоду перевірена. Якщо на Ваших очах людина провалилась під лід, негайно сповістіть про це рятувальників та обережно йдіть на допомогу. Важливо наближатись до пролому повзком, широко розкидаючи руки, щоб у воді не опинились двоє. Такі підручні речі, як пасок , шарф, лижі та решта можуть врятувати життя потерпілому. Говорить заступник керівника прес-центру вінницької служби з питань надзвичайних ситуацій Оксана Скришевська.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.