Вінницька міська рада увійшла до лідерів за рівнем публічності
19:04, 23 грудня

Вінницька міська рада увійшла до лідерів за рівнем публічності

Вінницька міська рада увійшла до лідерів серед міських рад  України за рівнем публічності. Серед 22 обласних центрів Вінниця поступилася лише Луцьку, Івано-Франківську та Києву. Відповідне дослідження було проведено Громадянською Мережею ОПОРА. Минулого року за рівнем публічності Вінниця була на 2  місці , а цього року опинилася у рейтингу на 4.

Як зазначили експерти ОПОРИ рівень публічності депутатів Вінницької міської ради знизився на 9%- до 51%. На 7% знизилася публічність виконкому.  Рівень публічності міського голови Сергія Моргунова  практично не змінився. Серед позитивних зрушень – розміщення на веб-сторінці більш повної інформації про депутатів міськради та графіку прийому громадян, оприлюднення результатів поіменних голосувань, започаткування практики он-лайн трансляції засідань сесії. Розповідає координатор проекту «Індекс публічності» Тетяна Науменко.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.