Депутати ухвалили бюджет Вінниці на 2017 рік
19:10, 23 грудня

Депутати ухвалили бюджет Вінниці на 2017 рік

23 грудня  на сесії Вінницької міської ради депутати ухвалили бюджет Вінниці на 2017 рік . Понад 80 % видатків загального фонду підуть на фінансування  освіти, охорони здоров’я та на соціальний захист вінничан. Міський бюджет -2017 за доходами сформовано в обсязі 3 млрд 803 млн грн , тобто на 31% більше ніж 2016 року.  

З державного і обласного  бюджетів трансферти, тобто допомогу, планується отримати на рівні  1 млрд 839 млн грн.  Понад 8 млн гривень у вигляді цільової субвенції  надійде з державного бюджету  на будівництво «Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології». Бюджетом передбачено підвищення видатків на харчування дітей у садках міста в  середньому на 20 %. Заплановано кошти на відкриття нових садків на 900 місць.Бюджет  охорони здоров’я зросте на 31 %. Міський голова Вінниці Сергій Моргунов  на сесії, 23 грудня, відзвітував про діяльність у 2016 році, вимальовуючи перспективи розвитку міста у 2017. Серед досягнень мер  відзначив реконструкцію площі Гагаріна, 120 відремонтованих тролейбусів, збільшення кількості виплат субсидій тощо. Але почалася сесія хвилиною мовчання в пам’ять вінничанина, що загинув у зоні АТО, Дмитра Невмивакіна. НА площі перед вінницькою мерією  приспустили  прапори.Говорить Сергій Моргунов.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.