Фінансування обласної системи охорони здоров'я у 2017 році збільшиться на 39%
19:13, 23 грудня

Фінансування обласної системи охорони здоров'я у 2017 році збільшиться на 39%

Фінансування обласної системи охорони здоров'я у 2017 році збільшиться на 39% у порівнянні з 2016 роком – до 1мільярда 184  млн. грн. Про це розповів директор департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Микола Копачевський.

На медикаменти та перев’язувальні матеріали в закладах охорони здоров’я третинного рівня передбачено на наступний рік з обласного бюджету 173,2 млн грн.. Також Микола Копачевський підкреслив , що  вперше за багато років сума, виділена на  медикаменти, перевищила видатки  на енергоносії . Також з 1 січня 2017 року обласний бюджет формуватиметься за програмно-цільовим методом. «На наступний рік на Департамент освіти і науки облдержадміністрації  буде виділено понад 545  млн. грн., тобто на 31% більше ніж у 2016 році.  Також у 2017 році за рахунок  обласного бюджету фінансуватиметься 23 заклади професійно-технічної освіти.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.