76173 вибухонебезпечних предметів було знешкоджено ДСНС за 2016
19:49, 23 грудня

76173 вибухонебезпечних предметів було знешкоджено ДСНС за 2016

Ми вшановуємо героїв нинішньої війни, а про другу Світову війну нам нагадують міни. 76 тисяч 173 вибухонебезпечних предметів було знайдено та знешкоджено Державною службою України з надзвичайних ситуацій за 2016 рік.

З початку року спеціалістами-піротехніками було здійснено 9 тисяч 791 виїзд, в ході котрих було вилучено та знешкоджено понад 76 тисяч боєприпасів, в тому числі- 528 авіаційних бомб. Скільки було аналогічних виїздів піротехніків за рік у Вінницькій області, розповідає заступник начальника відділу агітаційно-пропагандиської роботи головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Оксана Скришевська.
Варто пам»ятати, що знайдені вибухонебезпечні предмети, особливо часів Другої Світової Війни, - небезпечні. Від тривалого перебування в землі, внаслідок потрапляння вологи, утворюються такі небезпечні хімічні сполуки, як піктрати. Вони мають вигляд білого порошку або білих плям. Їхня небезпека в тому, що вони можуть вибухнути не тільки від іскри чи тертя, а навіть від найменшого поштовху. Про таку знахідку потрібно негайно повідомити місцеві органи влади або рятувальників

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.