Депутати затвердили обласну програму національно-патріотичного виховання молоді
20:01, 23 грудня

Депутати затвердили обласну програму національно-патріотичного виховання молоді

На сесії Вінницької обласної ради 20 грудня депутати затвердили обласну програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020роки.  Як нам розповів один із ініціаторів розробки цієї програми, депутат Вінницької обласної ради Володимир Барцьось, такий документ ухвалено вперше.

Згідно з дослідженням  «молодь України 2015», яке провели на замовлення Міністерства молоді та спорту України, лише 44% опитаних молодих людей в Україні хочуть тут жити і працювати.  Серед тих, хто хоче емігрувати, 56% респондентів пояснюють це тим, що в Україні немає реальної демократії та законності. Детальніше про обласну програму національно-патріотичного виховання молоді розповідає депутат обласної ради Володимир Барцьось.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.