У ДонНУ відтепер працюватиме студентський коворкінг-центр
20:29, 23 грудня

У ДонНУ відтепер працюватиме студентський коворкінг-центр

У Донецькому національному університеті, що знаходиться  у Вінниці за адресою 600-річчя ,21  відтепер працюватиме студентський коворкінг-центр. Коворкінг–  це модель організації роботи людей з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі. Офіційне відкриття території коворкінгу відбулось 22 грудня в головному корпусі вишу на 600-річчя,21.

До центру  входять сучасний кінолекторій і робоча зона, де студенти працюватимуть за власним ноутбуком або за університетським комп’ютером. Також там буде розташований офіс Студентської ради, де відбуватимуться засідання студентського самоврядування вузу. Ідею відкриття коворкінгу було реалізовано в рамках проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці-2016» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та громадської організації «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу». Говорить ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса Роман Гринюк.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.