Карантин у школах Вінниці продовжать ще на тиждень, до 30 грудня
20:47, 23 грудня

Карантин у школах Вінниці продовжать ще на тиждень, до 30 грудня

Так вирішили у департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради. У попередні тижні року за медичною допомогою щотижня зверталися в середньому 2 тисячі вінничан. За останні два дні до сімейних лікарів з приводу гострих вірусних інфекцій звернулися півтори тисячі вінничан. Для попередження розповсюдження захворюваності у Вінниці відмінили масові заходи.

Крім Вінниці, епідпоріг перевищений в 11 областях України та в Києві. Громадян, які захворіли, просять викликати швидку або сімейного лікаря додому. Говорить директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.
Школярі, які пішли на вимушені канікули, пропущені заняття не відпрацьовуватимуть. Програму наздоганятимуть за рахунок ущільнення матеріалу. Повідомила заступник Вінницького міського голови Галина Якубович

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.