У Вінниці поклали квіти до пам'ятника воїнам-афганцям
17:32, 26 грудня

У Вінниці поклали квіти до пам'ятника воїнам-афганцям

25 грудня 1979 року Радянський Союз ввів до Афганістану "обмежений контингент" військ, який мав закріпити позиції Радянського Союзу у цій країні. Війна розпочалась у грудні 1979 року нападом спецпідрозділів КДБ СРСР на президентський палац у Кабулі і вбивством президента країни Хафізули Аміна і його оточення.

 Війна тривала до виводу основної маси радянських військ, тобто до 15 лютого 1989 року.Унаслідок цієї війни загинуло близько 1,5 млн або 10 % з числа тодішнього населення Афганістану. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців. 25 грудня 2016 року, з нагоди річниці введення обмеженного контингенту радянських військ до Афганістану, у Вінниці поклали квіти до пам`ятника воїнам-афганцям. Він встановлений в центральному парку Вінниці, з боку адмінбудівлі «Книжка». Військовий оркестр виконав Державний гімн України, під автоматний пам`ятний салют. Багато громадян здригалось від автоматних залпів та на очах з`являлись сльози.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.