У прес-центрі Вінницької обладміністрації провели засідання політико-консультативної ради
17:34, 26 грудня

У прес-центрі Вінницької обладміністрації провели засідання політико-консультативної ради

На ньому спочатку обговорили проблему постійної зміни представників партій, які беруть участь у засіданнях політико-консультативної ради. Це не сприяє поліпшенню роботи ради. Також на засіданні ради обговорювали використання фінансових фондів депутатів обласної ради.

Важливо, щоб депутати не витрачали кошти фонду для власних потреб або піару, а спрямовували їх на допомогу людям. Але окрім нераціонального використання цих коштів існують і інші проблеми. Не оминули увагою і святкування сторіччя УНР. У планах, окрім встановлення меморіальних дошок та святкових заходів, планується використати, як наочну ілюстрацію копію броневика «Петлюра». Адже саме такий панцерник використовував Симон Петлюра під час бойових дій проти більшовицьких військ

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.