Про бізнес в сфері зеленого туризму говорили 22 грудня у бібліотеці імені Тімірязєва
17:38, 26 грудня

Про бізнес в сфері зеленого туризму говорили 22 грудня у бібліотеці імені Тімірязєва

Про те як організувати і вести бізнес в сфері зеленого туризму говорили 22 грудня у вінницькій обласній бібліотеці імені Тімірязєва. Предметом обговорення став розвиток туристичних маршрутів в селах Поділля, на зразок європейської схеми. Адже в селах області є багато не тільки культурних та історичних пам»яток, але і багато неординарних та цікавих людей.

Для туристів значний інтерес становить автентичний побут сільської місцевості. Зокрема процес випічки домашнього хлібу в печі, майстер класи з виготовлення іграшок та все те, що є ексклюзивним для нашого краю. Головна особливість у започаткуванні та веденні бізнесу в сфері зеленого туризму – вибрати ексклюзивну нішу. До прикладу – стара хата-музей, в котрій окрім екскурсій можна проводити майстер класи з вишивання або виготовлення ляльок-мотанок. Отже, зелений туризм не тільки може популяризувати найвіддаленіше поселення, а й дозволить зібрати гроші для розвитку села.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.