Представники пенсійного фонду консультували засуджених
17:43, 26 грудня

Представники пенсійного фонду консультували засуджених

У Вінницькій установі виконання покарань номер 1 представники пенсійного фонду консультували засуджених. В установі виконання покарань номер 1 та у Вінницькій виправній колонії номер 86 відбувають покарання за злочини близько 900 осіб. З них 11- пенсійного віку та 17 – мають право на пенсію. На обліку в управлінні пенсійного фонду України у місті Вінниця - 13 осіб з числа засуджених.

Якщо людина перебувала у місцях позбавлення волі та працювала, то за цей період часу до пенсійного фонду нараховувалися внески. Якщо необхідного стажу в 15 років немає, пенсійний фонд пенсію не призначає. Таким людям призначається соціальна допомога. Для в’язнів внесені спеціальні зміни до порядку подачі документів. Тобто люди, котрі перебувають у місцях позбавлення волі, мають право подати заяву для призначення пенсії. Заява подається на спеціальному бланку до управління пенсійного фонду. Як було зазначено, останнім часом зросла кількість звернень від засуджених, для роз’яснення пенсійного законодавства.

Варто зазначити , що довічноув’знені по різному поводились під час консультації і деякі з них різко висловлювали свої погляди.

У Вінниці пенсії отримують понад 90 тисяч людей . З початку року на фінансування пенсій жителям Вінниці було виділено 1млрд 767 млн гривень.

 

Як саме нараховується пенсія для ув’язнених розповіла заступник начальника відділу з призначення пенсій Лариса Кравчук.

 

 

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.