У вінницькій філармонії нагородили переможців обласної акції «Покровителі культури»
17:48, 26 грудня

У вінницькій філармонії нагородили переможців обласної акції «Покровителі культури»

Акцію започаткували п’ять років тому, щоб подякувати меценатам, які вкладають кошти у культуру. Цього року серед нагороджених - генеральний директор ТОВ «Барлінек Інвест» Юліуш Іванські, який допоміг фінансово у зміцненні матеріально-технічної бази ансамблю танцю «Барвінок» і підтримує ансамбль бального танцю «Грація» вінницького Палацу дітей та юнацтва.

Також відзнаку «Покровитель культури» вручили заступнику генерального директора концерну «Поділля» Галині Гіренко, яка більше 8 років активно підтримує Міжнародний музичний фестиваль імені Чайковського і художнику Михайлу Мігріну - в липні 2016 року він передав обласному краєзнавчому музею 28 своїх картин вартістю 360 тисяч гривень. За рахунок коштів меценатів, обласного і місцевих бюджетів відремонтовано 322 об’єкти закладів культури області на 45 мільйонів гривень. Пам’ятні відзнаки та квіти переможцям покровителям культури вручив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк.

Радіо «Ера»

Зодіакальний гороскоп на сьогодні від Orakul.

Кращі пропозиції продажу авто на http://avtosale.ua.

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.

Найцікавіші новини України і всього світу на https://www.ukr.net.

Інформація, оприлюднена на сайті radio-mb.com.ua, є інтелектуальною власністю КП Радіокомпанія «Місто над Бугом». Використання її у будь-якій формі (передрук, цитування та ін.) можливий лише за наявності гіперпосилання на radio-mb.com.ua для інтернет-видань та «Радіокомпанія «Місто над Бугом» для друкованих ЗМІ.